Оперативники ДФС вилучили на Львівщині автозаправний комплекс

16:15 11 січня 2019 р.

  • 0
  • 735


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Оперативники Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області задокументували в її Кам’янко-Бузькому районі діяльність АЗС, на якій здійснювалась реалізація підакцизних товарів (дизпалива) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів.

Про це повідомили в п’ятницю, 11 січня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також уточнили: «Описано та вилучено автозаправний комплекс орієнтовною вартістю 150 тисяч гривень, а також дизельне паливо орієнтовною вартістю 300 тисяч гривень, яке зберігалось в резервуарі об’ємом 10 тонн. Складено протокол про адміністративні правопорушення за частиною 1 статті 164 Кодексу україни про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності), який скеровано у Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області для розгляду та прийняття рішення».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:08 22 квітня 2019 р.

Поліція зафіксувала 1245 повідомлень про порушення виборчого законодавства

Голова Національної поліції України Сергій Князєв зазначив, що впродовж 21 квітня до органів поліції надійшло 1245 заяв, пов’язаних з виборчим процесом. Під час проведення першого туру таких звернень було 2467. Найбільше повідомлень зафіксовано в Дніпропетровській області, Києві та на Донеччині.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 207

12:30 22 квітня 2019 р.

На Львівщині оштрафували директора ТзОВ за викид забруднюючих речовин

Працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області провели планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства товариством з обмеженою відповідальністю «Корисні технології».

Рубрика: Закон

  • 0
  • 453