Оперативники ДФС вилучили на Львівщині автозаправний комплекс

16:15 11 січня 2019 р.

  • 0
  • 780


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Оперативники Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області задокументували в її Кам’янко-Бузькому районі діяльність АЗС, на якій здійснювалась реалізація підакцизних товарів (дизпалива) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів.

Про це повідомили в п’ятницю, 11 січня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також уточнили: «Описано та вилучено автозаправний комплекс орієнтовною вартістю 150 тисяч гривень, а також дизельне паливо орієнтовною вартістю 300 тисяч гривень, яке зберігалось в резервуарі об’ємом 10 тонн. Складено протокол про адміністративні правопорушення за частиною 1 статті 164 Кодексу україни про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності), який скеровано у Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області для розгляду та прийняття рішення».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

23:00 25 червня 2019 р.

Міноборони повернуло собі нерухомість у центрі Львова

Міністерство оборони України спільно з органами військової прокуратури та державної виконавчої служби забезпечило реальне виконання рішення суду щодо зобов’язання громадської організації звільнити на користь оборонного відомства нерухоме майно та земельну ділянку у Львові.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 603

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Кандидати в нардепи на Львівщині від "Батьківщини"

Рубрика: Політика

Дебати: Олег Синютка ("Європейська солідарність")-Михайло Цимбалюк ("ВО "Батьківщина")

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу