Оперативники ДФС вилучили на Львівщині автозаправний комплекс

16:15 11 січня 2019 р.


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Оперативники Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області задокументували в її Кам’янко-Бузькому районі діяльність АЗС, на якій здійснювалась реалізація підакцизних товарів (дизпалива) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів.

Про це повідомили в п’ятницю, 11 січня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також уточнили: «Описано та вилучено автозаправний комплекс орієнтовною вартістю 150 тисяч гривень, а також дизельне паливо орієнтовною вартістю 300 тисяч гривень, яке зберігалось в резервуарі об’ємом 10 тонн. Складено протокол про адміністративні правопорушення за частиною 1 статті 164 Кодексу україни про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності), який скеровано у Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області для розгляду та прийняття рішення».

dailylviv.com

До теми

17:32 21 жовтня 2021 р.

Ювелірні вироби зі США пересилали як продукти харчування

У підрозділ митного оформлення «Львів-поштовий» на адресу приватної особи надійшла посилка зі США, в якій, згідно з декларацією, містились спортивний костюм та продукти харчування. Однак під час огляду поштового відправлення митники виявили ювелірні вироби: золоті сережки, підвіску та каблучку.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу