Оперативники ДФС вилучили на Львівщині автозаправний комплекс

16:15 11 січня 2019 р.

  • 0
  • 561


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Оперативники Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області задокументували в її Кам’янко-Бузькому районі діяльність АЗС, на якій здійснювалась реалізація підакцизних товарів (дизпалива) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів.

Про це повідомили в п’ятницю, 11 січня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також уточнили: «Описано та вилучено автозаправний комплекс орієнтовною вартістю 150 тисяч гривень, а також дизельне паливо орієнтовною вартістю 300 тисяч гривень, яке зберігалось в резервуарі об’ємом 10 тонн. Складено протокол про адміністративні правопорушення за частиною 1 статті 164 Кодексу україни про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності), який скеровано у Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області для розгляду та прийняття рішення».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:33 17 січня 2019 р.

«Чорні реєстратори» маніпулюють землею у Трускавці

Газета «Джерела Трускавця» і громадська організація «Рада міста» апелюють до медіаспільноти і керівників правоохоронних органів Львівської області задля зупинення рейдерської схеми захоплення земельної ділянки, що належить територіальній громаді Трускавця, і покарання винуватців.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 1011