Обласне управління юстиції зареєструвало статут Львова

11:45 27 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський передав міському голові Львова Андрію Садовому зареєстрований в управлінні юстиції статут територіальної громади Львова.

Про це повідомили сьогодні, 27 грудня, у Львівській міськраді. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив із цього приводу: «З нагоди Дня місцевого самоврядування у нас було пленарне засідання сесії міської ради, і одне з найголовніших питань, яке ми розглядали, це було питання стосовно статуту Львова. І ми в цьому залі прийняли рішення про новий статут. Епопея зі статутом має дуже довгий період, але маючи підтримку управління юстиції, ми маємо сьогодні ще один добрий день для міста Львова».

Своєю чергою, начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський зауважив: «Сім років Львів чекав на статут територіальної громади. Управління юстиції розглянуло статут який був наданий для державної реєстрації, ми уважно вичитали його на відповідність Конституції, законам України, і сьогодні ми здійснили державну реєстрацію статуту. Сьогодні історичний день для міста Львова, і дуже тішуся тим, що можу передати міському голові зареєстрований статут і свідоцтво про державну реєстрацію. Останніх сім років Львів був без статуту, і я впевнений, що цей статут задасть новий виток розвитку місцевої демократії у Львові».

У міськраді також нагадали: «Львівська міська рада прийняла на пленарному засіданні 7 грудня 2017 року двома третинами голосів статут територіальної громади Львова. Закон передбачає реєстрацію статутів територіальних громад в органах юстиції, тому управління «Секретаріат ради» було скеровано статут на реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Львівській області».

dailylviv.com

До теми

21:24 20 вересня 2021 р.

4 млн грн відкатів лісничим щомісяця: на Львівщині викрили схему вивезення лісу за кордон

Служба безпеки України блокувала незаконний механізм масштабного експорту лісодеревини за межі митної території України з використанням фіктивних документів. За попередніми даними, щомісяця ділки вивозили до 30 вантажівок, в яких містилося близько 1000 кубометрів лісу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу