Невідомі облили у Львові фарбою «Монумент Слави»

10:50 2 червня 2017 р.


Фото: зі сторінки громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook»

Правоохоронці встановлюють обставини події та причетних до неї.

У Львівському обласному управлінні поліції повідомили в п’ятницю, 2 червня, що сьогодні на вулиці Стрийській у Львові невідомі облили червоною фарбою «Монумент Слави». Відтак, туди скеровано наряд поліції й слідчо-оперативну групу, яка встановлює обставини події та причетних до неї. 

Натомість у Львівській міськраді востаннє згадували «Монумент Слави» 26 травня – розповіли, що тоді «відбулося перше засідання робочої групи, яка розглядає питання експонування пам’ятника Монумент Слави». «Запропонувати оптимальні варіанти вирішення майбутнього експонування Монументу Слави робоча група має до 1 липня», – поінформували також у ЛМР.

У міськраді також повідомили: «Відповідно до розпорядження міського голови Львова, було створено робочу групу для вирішення питання експонування пам’ятника Монумент Слави. Під час першого засідання кожен з учасників групи озвучив свою позицію і бачення майбутньої долі пам’ятника Монумент Слави».

«Відповідно, було прийнято рішення запросити на наступне засідання одного із авторів пам’ятника – Ярослава Мотику; запросити експертів із Львівської академії мистецтв, Львівського національного університету імені Івана Франка, Українського католицького університету, Національного університету «Львівська політехніка», представників Спілки художників і скульпторів. До наступного засідання робоча група доручила провести інвентаризацію і обстеження пам’ятника Монумент Слави», – поінформували також у міськраді.

«Учасники робочої групи спільним листом звертатимуться в Інститут національної пам’яті надати своє роз’яснення і бачення поводження з такими об’єктами. Рекомендації та пропозиції проситимуть у фахівців Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Українського католицького університету тощо», – розповіли також у міськраді.

«Робочу групу для розгляду пропозицій і вирішення питання експонування пам’ятника «Монумент Слави» на вулиці Стрийській створено відповідно до розпорядження міського голови Львова №202 від 17 травня 2017 року, розглянувши звернення почесного громадянина міста Львова, письменника, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, учасника національного та правозахисного руху, політв’язня радянських таборів Ігоря Калинця, враховуючи громадську дискусію навколо пам’ятника «Монумент Слави», яка останнім часом набула особливої гостроти, враховуючи біполярність думок щодо експонування монументальної композиції, маючи на меті фахове вирішення питання», – повідомили також в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:16 15 квітня 2021 р.

У Львові адвокатці присудили 4 роки ув'язнення за хабарництво: ймовірна апеляція

За даними слідства, адвокатка Світлана Буковинська вимагала у свого клієнта, який порушував правила дорожнього руху, хабарі для суддів Шевченківського райсуду.

Рубрика: Закон

15:23 14 квітня 2021 р.

Запідозрили у недоброчесності: ввесь склад управління з протидії митним порушенням Галицької митниці вивели за штат

Галицька митниця Держмитслужби виводить поза штат увесь особовий склад управління забезпечення протидії митним правопорушенням з метою його подальшої перевірки на доброчесність та некорупційність.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу