НАЗК скерувало до суду протокол щодо екс-посадовця Львівської ОДА

12:00 14 лютого 2019 р.


Фото: dyvys.info

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протокол стосовно колишнього директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталії Хмиз, яка отримала подарунок у вигляді оплати послуги перельоту чартерним рейсом вартістю 4842 гривень від голови Львівської ОДА Олега Синютки, чим порушила вимоги статті 23 Закону України «Про запобігання корупції».

Про це повідомили в Національному агентстві з питань запобігання корупції, де також розповіли: «Таке діяння Наталії Хмиз містить ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною першою статті 172-5 КУпАП: порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків — тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією такого подарунка. Національне агентство зазначає, що складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку».

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

18:04 20 жовтня 2020 р.

У власників стрипклубу забрали відкриту терасу Львівського палацу мистецтв

Львівська обласна прокуратура скасувала у суді незаконне передання в оренду артмайданчика у історичному центрі Львова. Йдеться про відкриту терасу Палацу мистецтв.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу