Начальник львівської юстиції починає прийом громадян через Skype

13:12 5 квітня 2016 р.

Фото до новини

У цей четвер, 7 квітня, з 15.00 до 18.00 начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський та три його заступники проведуть перший прийом громадян через Skype.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це він повідомив сьогодні, 5 квітня, під час прес-конференції на тему: 

«Львівська юстиція запроваджує новий сервіс – прийом громадян через систему відеоконференцзв’язку (Skype)», яка відбулася у Львівському прес-клубі. 

За його словами, щороку на особистий прийом до начальника записуються до 500 осіб.  Багатьом з них доводиться їхати здалеку, тратити кошти та час на дорогу. І щоби цього уникнути, було вирішено проводити он-лайн прийом громадян. 

- Громадяни матимуть можливість спілкуватися з керівництвом у режимі відео-зв’язку. Для чого людині їхати з Турківського чи Самбірського районів, витрачати кошти та час, щоби поскаржитися чи щось розказати, - вважає начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області  Ярослав Жукровський. 

Він повідомив, що потрапити на такий он-лайн прийом можна буде, попередньо записавшись через електронну скриньку. 

- У листі треба буде вказати своє прізвище, ім’я та по-батькові і зазначити суть питання. Наші технічні служби зв’яжуться з громадянином, уточнять технічну інформацію, сформують чергу. І в призначений час зателефонують. Орієнтовно одна розмова буде тривати 15-20 хвилин, - каже Ярослав Жукровський. 

Ці розмови, звісно, будуть записуватися та зберігатися в електронному архіві. Але оприлюднювати їх для широкого загалу працівники юстиції наміру не мають. 

- Найближчим часом також можна буде записатися через сайт Міністерства юстиції. Там буде трохи інший принцип. Цей он-лайн прийом матиме змогу переглянути міністр, - каже начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області. 

Ярослав Жукровський також зазначив, що для осіб старшого віку, які не  користуються інтернетом, зроблені усі умови, щоби і вони могли потрапити на он-лайн прийом. 

-  Вони можуть підійти у свій територіальний відділ юстиції і там їм допоможуть спочатку записати на он-лайн прийом, а потім і зконтактуватися з начальником юстиції у Львові, - каже він. 

За словами заступника начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області з питань державної реєстрації  Оксани Куманської-Нор це нововведення зроблене для зручності тих громадян, які би мусили доїжджати здалеку. 

- Ми вже перевірили зручність скайп-зв’язку на нарадах з підлеглими, які працюють у районах області. За півроку роботи я провела тільки дві очні наради зі своїми колегами. Ми щоденно виходили на скайп-зв'язок і вирішували спірні питання, - каже вона. 

За словами заступника начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області з питань державної виконавчої служби Ігоря Вісьтака, у кожному районі є техніка, щоби проводити такі скайп-прийоми. 

Довідка

Прийом громадян через систему відеоконференцзв’язку (Skype) буде здійснюватися за попереднім записом на електронну скриньку lvivjust@gmail.com .

Запровадження скайп-прийому громадян покращить можливості безпосереднього контакту людей із керівництвом юстиції, зменшить витрачання часу на дорогу для приїзду на особисті прийоми, зробить їх зручними та ефективними.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів