На головному залізничному вокзалі Львова затримали двох псевдоволонтерів

11:45 2 квітня 2015 р.


Фото: зі сторінки Сергія Круглова в інтернет-мережі «Facebook»

Активіст Сергій Круглов повідомив про перші результати боротьби проти шахраїв.

Активіст громадської організації «Дорожній контроль. Львів» Сергій Круглов розмістив учора, 2 квітня, ввечері на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» фотографії затриманих на залізничному вокзалі псевдоволонтерів і повідомив:

«Боротьба з псевдоволонтерами у Львові, продовжується. По ситуації з львівським залізничним вокзалом. На місце події приїхали Наталія Шелестак, Юрій Мартинюк, Сергій Круглов, Діль Юрій, потім ще під'їхав Олег Радик.  Там сьогодні міліцією було затримано відразу двух псевдоволонтерів.

Один з – БФ «Люди сильні духом», а другий – з «Міжнародної академії козацтва». Представник «козацтва» ходив у камуфляжній формі та збирав кошти на АТО. За псевдоволонтера з «Людей сильних духом» приїхав кординатор-шахрай, який так і не назвав свого прізвища і хто він такий (шахраї є шахраї).

Мєнти злили «козакам» мій телефон, який я зазначив при написанні заяви до міліції. До мене вже дзвонили «козаки» з Києва – сказали що в них ніби є спецбатальйон «Вікінг» і що вони по цілій Україні займаються волонтерством.

Дзвонив старший мужик і представився, що він «БАТЯ-УНСО» )) По розмові ніби адекватний )) Сказав, що по Львову від них ходить тільки одна людина по вокзалі, а всіх решта можна «пизд#ти і стріляти» ))))

Той що збирав на АТО від імені «козаків», зізнався, що він раніше працював в БФ «Люди сильні духом», і розповів, що там йому давали 30% від зібраних коштів, потім його там облили зеленкою та познущалися (кординатори) і вигнали. Зараз він збирає гроші «козакам-вікінгам». За день він назбирує близько 1400-1600 грн., отримує за це 108 грн. (8%).

На першому фото (ліворуч) псевдокординатор Артур – від БФ «Люди сильні духом», який приїхав в міліцію за своїм підлеглим «дружбаном», а другий, ц військовій формі і «шнурках», це представник «вікінгів-козаків». Відео буде незабаром».

Як інформував «ЩЛ», львівські активісти й правохоронці оголосили війну псевдоволонтерам.

dailylviv.com

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу