На обліку служби в справах дітей Львівщини – 1001 неповнолітній

15:00 10 липня 2015 р.


Фото: mvs.gov.ua

936 дітей проживають у нашій області в сім’ях, у яких батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків щодо них.

За даними єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти», на обліку служби у справах дітей Львівської області перебуває 1001 неповнолітній, які опинилися в складних життєвих обставинах. Про це повідомив начальник Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

Зокрема, 12 із них схильні до бродяжництва та жебрацтва, 20 – зазнали фізичного та іншого насильства з боку дорослих, 33 – переміщені із тимчасово окупованих територій або району проведення антитерористичної операції. Найбільше, 936 дітей, проживають у сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

За перше півріччя 2015 року дітям, які опинились у складних життєвих обставинах, місцевими органами виконавчої влади, депутатами та окремими громадянами надано 55 матеріальних та 210 гуманітарних допомог. Окрім цього, працівниками служб у справах дітей районних державних адміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення розглянуто 508 заяв і звернень щодо житлових і майнових прав дітей. «Виявлено два випадки порушення прав дітей на житло та майно, в обох – скеровано позови до суду, – додав Володимир Лис. – Крім того, попереджено три випадки незаконного продажу житла, одній дитині вдалося повернути житло у власність».

Про це повідомили сьогодні, 10 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу