На Львівській залізниці зафіксували в 2015 році 336 крадіжок

16:34 10 грудня 2015 р.


Фото: seo-top-news.com.ua

Матеріальні збитки магістралі від злодіїв складають три мільйони 567,3 тисячі гривень, відшкодували лише 122,3 тисячі гривень.

«Упродовж одинадцяти місяців 2015 року залізничники зафіксували на Львівській магістралі 336 випадків крадіжок, пошкоджень та розукомплектування рухомого складу й інших технічних засобів на магістралі. Матеріальні збитки від дій зловмисників складають три мільйони 567,3 тисячі гривень, відшкодували лише 122,3 тисячі гривень», – повідомили сьогодні, 10 грудня, на Львівській залізниці, де також розповіли подробиці:

«Найбільше від крадіжок та розукомплектувань страждають підрозділи служби колії –153 випадки крадіжок від початку року, та служби сигналізації та зв’язку – 142 випадки. Витрати на відновлення викрадених засобів та матеріалів становлять 1 млн 245 тис грн. та 905 тисяч гривень відповідно.

Львівська залізниця з приводу кожного випадку звертається до правоохоронних органів: поліції, СБУ та прокуратури. Від початку року за фактами крадіжок порушено 239 кримінальних справ, на жаль, притягнули до відповідальності лише п’ятьох осіб.

Відтак, залізничники Львівської магістралі вкотре закликають до усвідомлення можливої шкоди від злочинних дій. Крадій отримає в десятки разів меншу суму за металобрухт, аніж залізниця витратить на відновлення деталей. Та найголовніше – крадіжки можуть будь-якої миті призвести до серйозних транспортних інцидентів і спричинити не тільки матеріальні, але і людські втрати».

Про це повідомили сьогодні, 10 грудня, в прес-центрі Львівської залізниці. Як інформував «ЩЛ», злодії демонтували у Львові залізничну колію.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу