На Львівській митниці запобігли ввезенню продуктів сумнівної якості

12:35 26 листопада 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua_myto

Серед затриманого – м'ясо свине, печінка, сирний продукт тощо.

«Цієї ночі працівники Львівської митниці ДФС зафіксували кілька випадків порушень митних правил, предметами правопорушення яких були продукти харчування. Так, серед затриманого м'ясо свине, печінка, сирний продукт тощо», – повідомили сьогодні, 26 листопада, в обласному управлінні Державної фіскальної служби України, де також поінформували:

«У всіх випадках громадяни порушили встановлений порядок переміщення продуктів харчування, зокрема норми їх ввезення. Окрім того, м’ясні продукти ввозили без документів, що підтверджують їх якість та походження. Тож працівники митниці вилучили продукти сумнівної якості.

Довідково: громадяни можуть ввозити на митну територію України харчові продукти для власного споживання на загальну суму, яка не перевищує еквівалент 200 євро на одну особу, в таких обсягах: в упаковці виробника, призначені для роздрібної торгівлі, – у кількості не більше ніж одна упаковка або загальною масою, яка не перевищує два кілограми, кожного найменування на одну особу; без упаковки – у кількості, що не перевищує два кілограми кожного найменування на одну особу (за винятком харчових продуктів тваринного походження) без упаковки – неподільного продукту, готового до безпосереднього вживання, у кількості не більше ніж по одному найменуванню на одну особу(за винятком харчових продуктів тваринного походження), під час ввезення громадянами на митну територію України зазначених харчових продуктів їх декларують (шляхом вчинення дій, усно або письмово на бажання власника таких продуктів або на вимогу посадової особи митниці».

Про це повідомили сьогодні, 26 листопада, на сайті Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу