На Львівщині знайшли мертвою 74-річну жінку (відео)

21:14 23 грудня 2013 р.

Коли серед ночі загорілася її хата й сусіди кинулися гасити пожежу, то натрапили в криниці на тіло старенької.

На Львівщині знайшли мертвою 74-річну жінку. Серед ночі її хата загорілася. Сусіди кинулися гасити пожежу і в криниці виявили тіло старенької. 

О другій ночі сусіди взяли гасити полумʼя, хотіли набрати води в криниці, але вона не набиралася, потім посвітили ліхтарем і виявили там людину. Бездиханну господиню обійстя зі слідами насильницької смерті з криниці витягли правоохоронці.

Селяни припускають, що нападників було кілька. Односельчани кажуть, що це певно були заїжджі, мовляв, дізналися, що жінка самотня і вирішили пограбувати, бо вона мала гроші і розповідала про це.

Убивцю-палія не знайшли, сліди злочину знищив вогонь, тому тепер усе село живе у страху. Люди налякані, поодинці не ходять навіть удень.

У міліції є кілька версій вбивства: пограбування, неприязні стосунки, також не відкидають і злочину на сексуальному ґрунті. Результатів експертизи ще немає, а те, що жінку знайшли голою, правоохоронці заперечують.

У міліції розповіли, що смерть жінки настала від неодноразових ударів твердим предметом по голові. Скільки було нападників, у райвідділку не знають, бо ані свідків, ані слідів злочину немає. Але людей закликають не боятися, мовляв, у селі цілодобово чергує посилений наряд міліції.  Про це інформує «ТСН.ua».

dailylviv.com

До теми

16:23 14 січня 2021 р.

З літака не втечеш: іракці-нелегали полетіли примусово зі Львова в Багдад

Виконуючи рішення Галицького районного суду міста Львова, сьогодні, 14 січня, правоохоронці супроводили нелегальних мігрантів з пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства до міжнародного аеропорту «Львів» і примусово видворили їх до Республіки Туреччина, транзитом Львів – Стамбул, Стамбул - Багдад.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу