На Львівщині здали в липні правоохоронцям 44 одиниці зброї

10:35 12 липня 2016 р.


Фото: pravove-pole.info

Другий етап місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів, спецзасобів та вибухових матеріалів на Львівщині триватиме до кінця липня.

«У липні правоохоронці у Львові та області проводять другий етап місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів, спецзасобів та вибухових матеріалів.

Від початку місяця мешканці Львова та області здали в ограни внутрішніх справ 44 одиниці зброї: нарізної армійських взірців – 21 одиницю; мисливської гладкоствольної – 23 одиниці, у тому числі зареєстрованої – 18 одиниць; спеціальних засобів – 14 одиниць; газових пістолетів, револьверів – 11 одиниць; пристроїв травматичної дії – три одиниць, усі зареєстровані.

Начальник дозвільної системи Головного управління Національної поліції у Львівській області підполковник поліції Віктор Катерина розповів: «Хочу ще раз нагадати усім мешканцям, котрі мають у своєму розпорядженні незареєстровану мисливську зброю – якщо ви добровільно здасте її у органи внутрішніх справ, ви уникнете відповідальності за її незаконне зберігання, а також отримаєте можливість зареєструвати цю зброю та користуватись нею на законних підставах. Є різні випадки – інколи власники зброї помирають і спадкоємці приносять рушниці, які були зареєстровані на них, або інші випадки – ми розглядаємо усі заяви і якщо люди виявляють бажання зареєструвати таку зброю на своє ім’я, ми йдемо назустріч».

Нагадаємо, другий етап місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів, спецзасобів та вибухових матеріалів на Львівщині триватиме до кінця липня».

До теми

17:41 25 лютого 2021 р.

На Львівщині СБУ заблокувала анонімні віртуальні акаунти з російською пропагандою

Кіберфахівці Служби безпеки України блокували на Львівщині діяльність «ботоферм», які використовувались спецслужбами країни-агресора для розповсюдження деструктивного контенту у нашій державі.

Рубрика: Закон

22:00 24 лютого 2021 р.

Зміни до ПДР: дітей перевозитимуть по-європейськи

Уряд схвалив постанову КМУ «Про внесення змін до Правил дорожнього руху», що підвищують безпеку пересування дітей в автокріслах і вводять європейські підходи та правила перевезень.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу