На Львівщині завершився місячник добровільної здачі зброї

14:45 4 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління Національної поліції

У березні в нашій області принесли в органи внутрішніх справ 179 одиниць зброї.

«На Львівщині завершився місячник добровільної здачі», – повідомили сьогодні, 4 квітня, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«У березні мешканці Львова та області здали у органи внутрішніх справ 179 одиниць зброї, 107 спецзасобів, а також велику кількість набоїв та боєприпасів. Місячник добровільної здачі зброї на Львівщині тривав від 1 по 31 березня та проводився з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових речовин, а також профілактики злочинів з їх використанням, виявлення та перекриття каналів надходження в кримінальне середовище. 

Під час місячника мешканці могли звернутись у органи внутрішніх справ (у відділи, відділення поліції або безпосередньо до працівників поліції) та здати зброю, спецзасоби, боєприпаси чи вибухові речовини, що зберігались у них неналежним чином – без дозволів, реєстрації тощо. У випадку, якщо громадяни добровільно здавали таку зброю – вони звільнялись від кримінальної відповідальності.

За час проведення місячника у органи внутрішніх справ мешканці Львова та області здали 179 одиниць зброї. У тому числі: нарізної армійського взірця – одну, мисливської нарізної – 27 одиниць, мисливської гладкоствольної – 149 одиниць, холодної – дві одиниці, спецзасобів - 107 одиниць. У тому числі: газових пістолетів та револьверів – 89 одиниць, травматичної дії – 18 одиниць, боєприпасів – 773 одиниці».

Начальник відділу дозвільної системи управління Львівського облуправління Національної поліції, підполковник поліції Віктор Катерина повідомив: «Дуже добре, що люди поставились до питання відповідально і приносили зброю. Часто мешканці звертались за роз’ясненнями до своїх дільничних інспекторів і це також свідчить про те, що поліції стали більше довіряти. Часто це була мисливська зброя, власники якої померли або газові чи травматичні пристрої, які люди придбали без дозволу. Хочу нагадати, що у випадках, коли громадяни добровільно здавали зброю, вони отримували можливість зареєструвати її та отримати у користування – таких питань про реєстрацію зараз вирішується 173».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів