На Львівщині завершили операцію «Мак-2016»

10:28 1 листопада 2016 р.

На сільськогосподарських підприємствах і присадибних ділянках здійснили майже вісім тисяч обстежень для виявлення посівів маку та конопель.

Як повідомили сьогодні, 1 листопада, в прес-службі обласного управління поліції, працівники управління департаменту протидії наркозлочинності завершили на Львівщині операцію «Мак-2016», яка передбачала проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів щодо попередження та виявлення правопорушень у сфері культивування нарковмісних рослин. Учасники операції запевнили, що здійснили на Львівщині майже вісім тисяч обстежень територій сільськогосподарських підприємств та присадибних ділянок з метою виявлення посівів маку та конопель. 

Під час обстежень виявлено 284 таких ділянки, з яких зібрано та вилучено більше 54 тисячі нарковмісних рослин. За цими фактами відкрито 284 кримінальних проваджень за статтею 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку та конопель), а підозру в скоєнні передбаченого нею злочину, оголосили 104 особам.

Зокрема учасники операції «Мак-2016» натрапили на 1400 конопель на території дачного кооперативу у селі Солонка під Львовом. А в одному зі сіл Яворівського району на більш ніж п’ятсот цих нарковмісних рослин.

А найбільшу плантацію снодійного маку, розбиту на присадибній ділянці, правоохоронці виявили у одному зі сіл Кам’янко-Бузького району. На ній власниця ділянки вирощувала більше чотирьох тисяч рослин маку. За цими фактами відкриті кримінальні провадження, нарковмісні рослини вилучені та за рішенням суду будуть знищені разом з іншими наркотичними засобами та психотропними речовинами, як це передбачено законодавством.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини