На Львівщині затримали за хабарництво помічника судді

16:20 19 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Національної поліції

За прийняття судом позитивного рішення у цивільному провадженні про визнання права власності на об’єкт нерухомості вимагали дві тисячі доларів.

«Помічник судді через посередника вимагав дві тисячі доларів неправомірної вигоди за прийняття судового рішення. Оперативники УЗЕ та військової прокуратури затримали обох хабарників», – повідомили сьогодні, 19 травня, в прес-службі Національної поліції, де також опублікували фото з місця подій й розповіли подробиці:

«Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області викрили корупційну схему прийняття замовних рішень одним з судів Львівської області. Ними було встановлено, що за прийняття позитивних рішень по справам працівники суду вимагають неправомірну вигоду. Зокрема, за прийняття судом позитивного рішення у цивільному провадженні про визнання права власності на об’єкт нерухомості вони вимагали дві тисячі доларів неправомірної вигоди.

Військовою прокуратурою Львівського гарнізону відкрито кримінальне провадження за частиною 3 частиною 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та частиною 3 статті 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України.  Оперативники УЗЕ задокументували одержання помічником судді частини хабара через посередника. Після передачі коштів відбувся судовий процес.

16 травня, після одержання другої частини неправомірної вигоди, судом було прийнято рішення на користь заявника. Як доказ – він отримав відповідне рішення суду. Працівники Управління захисту економіки Нацполіції та військової прокуратури провели санкціоновані обшуки у службових приміщеннях суду, по місцю проживання учасників корупційної схеми. Вилучено 650 доларів, які були отримані в якості неправомірної вигоди, а також матеріали цивільної справи, у рамках якої було прийняте замовне рішення.

Помічника судді міськрайонного суду Львівської області затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Правоохоронці проводять слідчо-оперативні заходи, спрямовані на встановлення інших фактів одержання неправомірної вигоди».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини