На Львівщині затримали директора гаражного кооперативу

10:02 9 січня 2014 р.

Фото до новини


Фото: vidomosti-ua.com

Він не встояв перед хабарем – десятьма тисячами.

Цього 63-річного мешканця Стрия співробітники управління державної служби з боротьби з економічною злочинністю затримали спільно зі слідчим обласного управління ГУ МВС України в його рідному місті у власному автомобілі й «на гарячому» – під час одержання ним від місцевої мешканки десяти тисяч гривень за її внесення в списки членів гаражного кооперативу та надання їй у подальшому місця під будівництво гаражу. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 368*3 Кримінального кодексу України («підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми»).

Дане правопорушення карається штрафом з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років. Про це повідомляє сьогодні, 9 січня, відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС.

Як інформував «ЩЛ», у Львові впіймано також «на гарячому» одного з керівників державного клінічного наркологічного диспансеру, який вимагав та одержав за сприяння у видачі довідки про проходження курсу лікування від наркоманії дві тисячі гривень.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини