На Львівщині затримали 99 нелегальних мігрантів

14:50 27 серпня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: 04744.info

Поліціянти спільно з працівниками регіональних підрозділів Державної міграційної й прикордонної служби виявили в ході операції «Мігрант» та притягнули до відповідальності 99 порушників законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.

Про це повідомили в понеділок, 27 серпня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «З 1 серпня в області триває операція під умовною назвою «Мігрант». Метою цільових профілактичних заходів є нагляд та контроль за виконанням законодавства у міграційній сфері, контроль за в’їздом на територію України та виїздом з території нашої держави іноземців та осіб без громадянства, дотримання ними правил та норм перебування в країні, а також з метою протидії та запобігання нелегальній міграції».

«За порушення правил перебування в Україні складено 88 адміністративних протоколів, за невиконання рішення про заборону в’їзду в Україну – одне, ще 10 протоколів – за невжиття заходів щодо забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства  Загалом на порушників міграційного законодавства накладено штрафів на суму в понад 14 700 гривень», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«До Державної міграційної служби України було скеровано 65 подань про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства в країну походження, усі вони були задоволені. Впродовж проведення оперативно-профілактичних заходів «Мігрант» на території Львівщини встановлена причетність іноземців до трьох кримінальних правопорушень. Також правоохоронці виявили сім груп нелегальних мігрантів, до яких входили громадяни Туреччини, Азербайджану, Пакистану, В’єтнаму та Бангладеш», – повідомили також у прес-службі Головного управління поліції у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу