Правоохоронці зареєстрували на Львівщині вісім звернень щодо порушення виборчого законодавства

13:30 12 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: poltava.today

У Сокальському районі розслідується конфлікт між кандидатом у депутати й представником виборчої комісії.

«У Львівській області з початку виборчої кампанії зареєстровано вісім звернень щодо порушення виборчого законодавства. За одним з них відкрите кримінальне провадження», – повідомили сьогодні, 12 жовтня, у Львівському обласному управлінні МВС, де також поінформували:

«У Сокальському районі розслідується конфлікт між кандидатом у депутати та представником виборчої комісії. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права..., роботі виборчої комісії чи діяльності офіційного спостерігача). Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк.

Заяви про порушення виборчого законодавства, які переважно стосуються пошкодження рекламних конструкцій з передвиборчими матеріалами кандидатів та зривання агітаційних листівок у населених пунктах, зареєстровані органами внутрішніх справ у Львові, Дрогобичі, Стрию та Яворівському і Сокальському районах. Факти, викладені у них, перевіряються.

Закликаємо громадян дотримуватися виборчого законодавства, а про всі порушення повідомляти на «102» або в територіальні підрозділи міліції. Слід зазначити, що за порушення виборчого законодавства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність».

Про це повідомили сьогодні, 12 жовтня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини