На Львівщині зареєстровано 12 заяв про порушення виборчого законодавства

15:34 16 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: lubny.adm-pl.gov.ua

У трьох випадках за фактами порушення виборчого законодавства відкрито кримінальні провадження.

«За період від 30 вересня по 15 жовтня у територіальні підрозділи органів внутрішніх справ Львівщини надійшло дванадцять повідомлень про порушення виборчого законодавства. З них переважна більшість, а саме дев’ять – стосуються пошкодження банерів кандидатів у депутати та зривання агітаційних листівок», – повідомили сьогодні, 16 жовтня, в обласному управлінні МВС, де також поінформували:

«За кожним таким повідомленням проводиться перевірка і всі вони внесені до журналу єдиного обліку. У трьох випадках після перевірки повідомлення про порушення виборчого законодавства правоохоронці відкрили кримінальні провадження.

Зокрема, в Сокальському районі, 30 вересня, до райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що працівник виборчої дільниці перешкоджає здійсненню виборчого права громадянці. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років. За тією ж статтею повідомили сьогодні, 16 жовтня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС. України відкрили кримінальне провадження працівники Трускавецького міськвідділу міліції. 13 жовтня до правоохоронців з заявою звернувся один з учасників виборчих перегонів, котрий повідомив, що у місті були пошкоджені його рекламні бігборди та розповсюджені листівки з неправдивою інформацією про нього.

Ще одне кримінальне провадження відкрили працівники Самбірського міськвідділу міліції. 30 вересня до правоохоронців надійшло повідомлення про те, що один з працівників, котрий забезпечує виборчий процес втручається у роботу державного реєстру виборців. Кримінальне провадження відкрите за частиною 2 статті 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю на той самий строк та з конфіскацією програмних чи технічних засобів, за допомогою яких було здійснено несанкціоновані перехоплення або копіювання інформації, які є власністю даної особи».

Про це повідомили сьогодні, 16 жовтня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини