На Львівщині виявили тайник-транформер (відео)

12:40 21 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

В одному з автомобілів, який виїжджав до Польщі в пункті пропуску «Смільниця», вивили схованку з цигарками, якій позаздрять найзухваліші контрабандисти.

Під час перевірки автомобіля марки «Мазда» під керуванням 22-річного громадянина Польщі, який  прямував на виїзд з України, прикордонники виявили ознаки стороннього втручання у заводське обладнання авто. Про можливе переміщення заборонених товарів та предметів вказувала і нервова поведінка водія.

Автомобіль було скеровано на поглиблений огляд, на якому впродовж години спільна з працівниками митниці оглядова група шукала місце доступу до ймовірної схованки під торпедо «Мазди». Однак в результаті з’ясувалося що тайником в автівці служить вся передня панель, яка спеціальним електричним механізмом відсувається на 20 сантиметрів в салон авто і звільняє доступ до схованки з цигарками.

Під нею було виявлено два тайники із вкладеними цигарками марки «LM» та «Rotmans» загальною кількістю 449 пачок. Кнопка запуску електромеханізму знаходилась на панелі керування електрообладнанням, однак приводилась в дію тільки після підключення спеціального контакту, що був схований в тонелі перемикача коробки передач. Також, аби не привертати увагу службових собак, всі пакети з цигарками було вимащено сильно-пахнучою речовиною.

Цигарки у винахідливого водія було вилучено працівниками митниці, сума оцінки їх склала 4 765 гривень. Також вилучено і автомобіль «Мазда» 2004 року випуску із чудернацьким електро-таником.

Про це повідомили сьогодні, 21 березня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували відео з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів