На Львівщині виявили нелегальні АЗС

16:05 11 лютого 2019 р.

  • 0
  • 606


Фото: facebook.com/sfs.lviv

У Стебнику й селі Керниця в Городоцькому районі Львівщини виявили нелегальні АЗС.

Про це повідомили в понеділок, 11 лютого, в прес-службі Головного управління ДФС України у Львівській області, де також розповіли: «Описано та вилучено обладнання для заправки транспортних засобів орієнтовною вартістю 350 тисяч гривень та дизельне паливо в кількості орієнтовно 38 тонн вартістю близько 1,1 млн. гривень.

«Стосовно порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення відповідно до частини 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали адміністративних правопорушень скеровано до районних судів Львівської області для розгляду та прийняття рішення. Всього з початку року податковими міліціонерами Львівщини виявлено шість нелегальних АЗС», – поінформували також у прес-службі Головного управління ДФС України

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:08 22 квітня 2019 р.

Поліція зафіксувала 1245 повідомлень про порушення виборчого законодавства

Голова Національної поліції України Сергій Князєв зазначив, що впродовж 21 квітня до органів поліції надійшло 1245 заяв, пов’язаних з виборчим процесом. Під час проведення першого туру таких звернень було 2467. Найбільше повідомлень зафіксовано в Дніпропетровській області, Києві та на Донеччині.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 204

12:30 22 квітня 2019 р.

На Львівщині оштрафували директора ТзОВ за викид забруднюючих речовин

Працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області провели планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства товариством з обмеженою відповідальністю «Корисні технології».

Рубрика: Закон

  • 0
  • 453