На Львівщині вилучили з незаконного обігу 25 одиниць вогнепальної зброї, 16 гранат і гранатомет

11:18 30 липня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

У 2015 році в області зареєстровано п’ять злочинів, скоєних з використанням вогнепальної зброї.

Упродовж 2015 року працівники різних підрозділів міліції Львівщини внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань 146 фактів, пов’язаних з незаконним обігом зброї та вибухівки. Це на одинадцять більше, аніж за весь минулий рік.

Також правоохоронці повідомили про підозру особам в 92 кримінальних провадженнях, пов’язаних з незаконним обігом зброї та вибухівки, до суду скеровано 99 проваджень. Від початку року працівники міліції вилучили з незаконного обігу 25 одиниць вогнепальної зброї, один гранатомет, 16 гранат та більше трьох тисяч патронів різного калібру.

У 2015 році на Львівщині зареєстровано п’ять злочинів, скоєних з використанням вогнепальної зброї. Начальник управління карного розшуку Львівського обласного УМВС, майор міліції Микола Гладюк повідомив: «Також у цьому році зареєстровано десять випадків, пов’язаних з вибухами. Зних п’ять – внаслідок необережного поводження з вибухонебезпечними предметами, два випадки умисного пошкодження майна, один - посягання на життя працівника правоохоронного органу та два терористичних акти. На сьогодні не розкритими залишаються три».

Про це розповіли сьогодні, 30 липня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС.

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

15:56 30 листопада 2021 р.

Суд у Львові скасував наркотичне спʼяніння народного депутата на час ДТП

Галицький районний суд Львова ухвалив, що депутат Верховної Ради Олександр Юрченко з фракції «Слуга народу» не винен у автомобільній аварії, яка сталася в центрі Львова 8 липня.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу