На Львівщині вилучили «Volkswagen Touareg»

18:10 4 березня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: wikipedia.org

Працівники Львівської митниці виявили махінацію з оформленням дорогого позашляховика.

Про це повідомили в понеділок, 4 березня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «До митного оформлення у відділ митного оформлення «Скнилів» митного поста «Західний» у режимі «імпорт» було подано електронну митну декларацію разом з товаросупровідними документами на легковий автомобіль «Volkswagen Touareg» 2014 року випуску. Згідно з ними продавцем транспортного засобу було зазначено компанію з Німеччини, отримувачем та особою, відповідальною за фінансове врегулювання питання, – мешканці Херсона».

«Згідно з поданими товаросупровідними документами, а також митною декларацією, заявлена вартість автомобіля становила 12 500 євро. А загальна сума сплачених митних платежів за вказаною митною декларацією – майже 381 тисяча гривень», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«За результатами аналізу та оцінки ризиків було ухвалене рішення про перевірку цієї операції. Відтак митники скерували запит до митних органів Німеччини. Згідно з отриманою відповіддю, цей автомобіль було продано громадянину, про котрого не згадано в поданих документах, за 25 000 євро», – розповіли також в обласному управлінні ДФС.

«Громадянин, який подав документи для оформлення українським митникам, з метою ухилення від сплати митних платежів у повному розмірі, надав договір купівлі-продажу з неправдивими відомостями щодо вартості транспортного засобу та його покупця. Сума несплачених митних платежів за цей транспортний засіб – майже 130 тисяч гривень», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

«Отже, такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 485 Митного кодексу України. Справу буде скеровано до суду», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів