На Львівщині вилучили «Volkswagen Touareg»

18:10 4 березня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: wikipedia.org

Працівники Львівської митниці виявили махінацію з оформленням дорогого позашляховика.

Про це повідомили в понеділок, 4 березня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «До митного оформлення у відділ митного оформлення «Скнилів» митного поста «Західний» у режимі «імпорт» було подано електронну митну декларацію разом з товаросупровідними документами на легковий автомобіль «Volkswagen Touareg» 2014 року випуску. Згідно з ними продавцем транспортного засобу було зазначено компанію з Німеччини, отримувачем та особою, відповідальною за фінансове врегулювання питання, – мешканці Херсона».

«Згідно з поданими товаросупровідними документами, а також митною декларацією, заявлена вартість автомобіля становила 12 500 євро. А загальна сума сплачених митних платежів за вказаною митною декларацією – майже 381 тисяча гривень», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«За результатами аналізу та оцінки ризиків було ухвалене рішення про перевірку цієї операції. Відтак митники скерували запит до митних органів Німеччини. Згідно з отриманою відповіддю, цей автомобіль було продано громадянину, про котрого не згадано в поданих документах, за 25 000 євро», – розповіли також в обласному управлінні ДФС.

«Громадянин, який подав документи для оформлення українським митникам, з метою ухилення від сплати митних платежів у повному розмірі, надав договір купівлі-продажу з неправдивими відомостями щодо вартості транспортного засобу та його покупця. Сума несплачених митних платежів за цей транспортний засіб – майже 130 тисяч гривень», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

«Отже, такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 485 Митного кодексу України. Справу буде скеровано до суду», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

dailylviv.com

До теми

21:43 3 грудня 2021 р.

На Львівщині за рік розкрили і передали до суду 5 справ щодо торгівлі людьми

У Львові розповіли, куди звертатись у разі, якщо вас втягнули у трудову експлуатацію або ж ви стали жертвою торгівлі людьми, не маючи при цьому офіційного працевлаштування.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу