На Львівщині вилучили понад 45 тисяч літрів алкогольного сурогату

17:45 7 жовтня 2016 р.

Податкова міліція Львівщини прикрила вісім підпільних «гуралень».

В обласному управлінні Державної фіскальної служби України запевнили, сьогодні, 7 жовтня, «Щоденний Львів», що оперативники податкової міліції виявлено за дев’ять місяців 2016 року 19 кримінальних правопорушень в сфері незаконного обігу лікеро-горілчаних виробів за ознаками злочинів, передбачених статтею 204 Кримінального кодексу України, яка передбачає за незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів штраф від 500 до 1050 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення. А у разі, якщо виготовлення алкогольної продукції здійснюється шляхом створення «підпільних» цехів з використанням обладнання для масового виробництва, або якщо результатом такого виробництва стало отруєння людей, то покарання може призначатись у вигляді позбавлення волі від трьох до десяти років з вилученням та знищенням вироблених товарів та з конфіскацією обладнання для її виготовлення.

Крім цього, за цей же період податкова міліція Львівщини виявила дев’ять кримінальних правопорушень за фактами незаконного обігу фальсифікованих марок акцизного податку, що підпадає під кваліфікуючі ознаки злочину, передбаченого статтею 199 Кримінального кодексу України, яка за виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту, а також збут підробленої національної валюти України у виді банкнот чи металевої монети, іноземної валюти, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї передбачає обмеженні волі на строк від трьох до семи років так і у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до 12-ти років з конфіскацією майна.

За цією статтею з незаконного обігу вилучили 585 тисяч марок акцизного податку з ознаками підробки. Ці марки акцизного податку могли би використовуватись для маркування незаконно виготовленого алкогольного фальсифікату.

За всіма виявленими кримінальними правопорушеннями здійснювалось досудове слідство. Зокрема, в 10-ти кримінальних провадженнях досудове слідство завершене і матеріали скеровано на розгляд судів з оголошенням підозр обвинуваченим.

Упродовж 2016 року співробітниками податкової міліції Львівщини також припинено діяльність восьми незаконних підпільних виробництв фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів. А з незаконного обігу вилучено понад 45 тисяч літрів лікеро-горілчаних виробів сумнівної якості у вигляді готової продукції, орієнтовною вартістю 4,4 млн .гривень.

Податковою міліцією Львівщини також вживалися превентивні заходи для виявлення в незаконному обігу сировини для кустарного виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв. Зокрема, було, вилучено понад 31 тисячу літрів спирту орієнтовною вартістю понад чотири мільйони гривень.

dailylviv.com

До теми

12:16 28 листопада 2020 р.

У Дрогобицькій колонії вбили 63-річного засудженого

Поліціянти встановили зловмисника, причетного до вбивства засудженого у Дрогобицькій виправній колонії. Ним виявився інший засуджений, який відбував покарання за скоєння вбивства.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу