На Львівщині викрили оборудку зі секонд-хендом

15:40 30 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДФС

В Україну намагалися ввезти понад дві тисячі пар взуття та 1250 кілограмів одягу.

«Працівники Львівської митниці ДФС викрили оборудку з секонд-хендом на майже два мільйони гривень», – повідомили сьогодні, 30 березня, «Щоденному Львову» в обласному управлінні Державної фіскальної служби (ДФС), де також розповіли подробиці:

«Понад дві тисячі пар взуття та 1250 кілограм фірмового одягу намагались ввезти в Україну під виглядом секонд-хенду. В пункт пропуску «Рава-Руська-Хребенне» митного поста «Рава-Руська» на Львівщині заїхав з Польщі вантажний транспортний засіб з напівпричепом під керуванням громадянина України.

До митного контролю він подав товаросупровідні документи на товар «взуття вживане, одяг вживаний, сумки із шкірозамінника вживані», відправником якого значилась панамська фірма , а отримувачем – одне з ТОВ Львова. Загальна вага переміщуваного товару, згідно товаросупровідних документів, становила понад 17 тонн та вартістю майже 20 тисяч доларів.

На підставі проведеного аналізу та оцінки ризиків у працівників митниці виникла підозра щодо наявності товарів, прихованих від митного контролю. При проведенні огляду автомобіля, виявлено не заявлені товари , а саме нові одяг та взуття, зокрема – 2003 пари спортивного взуття в упаковці виробника, 88 коробок з дитячим та дорослим одягом в асортименті та 20 кілограмів пряжі. Натомість 3000 кілограмів вживаного взуття, яке було заявлено у товаросупровідних документах, не виявлено.

На запрошення Львівської митниці ДФС директор-президент фірми відправника для надання пояснень щодо виявленого товару не з’явився та жодних листів-пояснень не надав. Таким чином він відправив товар, який був переміщений через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу України як підстави для переміщення документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів та їх ваги.

За цим фактом митницею заведено справу про порушення митних правил, за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Орієнтовна вартість вилученого товару становить близько двох мільйонів гривень».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів