На Львівщині викрали торік 856 автомобілів

10:10 1 лютого 2019 р.


Фото: lviv.gp.gov.ua

У прокуратурі Львівської області відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів, на якій очільник відомства Юрій Квятківський прозвітував про стан злочинності, розслідування та розкриття злочинів на території регіону упродовж минулого року.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області. Юрій Квятківський, зокрема, розповів: «Завдяки спільним зусиллям, рівень злочинності в області зменшився на 6%. Загальний її рівень на 10 тисяч населення за 2018 рік склав 102,1 злочини проти 108,8 за аналогічний період 2017. Загалом, на 9,7% менше скоєно особливо тяжких злочинів, а також на 15,4%зменшилось число скоєних тяжких злочинів».

«Водночас, на Львівщині вчинено 11 199 кримінальних правопорушень середньої тяжкості – на 1,8% менше, ніж торік. Найбільше таких зафіксовано у Львові, Червонограді, Дрогобичі та Пустомитівському районі», – поінформував також прокурор Львівської області.

«Щодо структури злочинності, то злочини проти власності складають 63,7%, проти життя та здоров’я особи – 8,6%, проти авторитету органів державної влади, місцевого самоврядування та об’єднань громадян – 5,7%, злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг – 4,8, проти безпеки руху та експлуатації транспорту – 3,7%, у сфері господарської діяльності – 3%, у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів – 2,7%. У минулому році обліковано 16 403 злочини проти власності – на 11,3 % менше ніж за аналогічний період 2017 року. Водночас, найбільша питома вага таких злочинів спостерігається у Бориславі, Дрогобичі, Червонограді та Львові», – розповів також Юрій Квятківський.

«Завдяки вжитим заходам на 30,4% зменшилось кількість вчинених грабежів, на 7,8% – розбоїв, на 29,4% – вимагань. А також на 20,6%, зокрема, вдалось скоротити кількість вчинених квартирних крадіжок». Найбільше правопорушень цієї категорії вчинено у Львові, Дрогобичі та Червонограді. Проте, варто зауважити, до суду скеровано на 7,5% менше обвинувальних актів, ніж у 2017 році», – зазначив також прокурор Львівської області.

«Схожою ситуація є і щодо автомобільних крадіжок. Упродовж минулого року таких вчинено 856 (653 на території Львова, а також 44 у Пустомитівському та 24 – у Яворівському районах). Водночас, до суду скеровано на 9,6% менше обвинувальних актів, ніж у 2017 році», – поінформував також Юрій Квятківський.

«Недостатньою є робота правоохоронних органів щодо протидії торгівлі людьми або іншими незаконними угодами щодо передачі людини. Впродовж минулого року викрито лише сім злочинів вказаної категорії, що на 22,2% менше, ніж минулоріч. Таких злочинів виявлено лише п’ять у Львові та по одному у Бродівському та Мостиському районах», – розповів також прокурор Львівської області.

«Крім цього, не є ефективною профілактика злочинів на напрямку безпеки руху та експлуатації транспорту. Питома вага злочинів цієї категорії є сталою та становить3,7%, як і у 2017 році, незважаючи на зменшення на 6,9% кількості злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту (з 174 до 162)», – зазначив також прокурор Львівської області.

«Незважаючи на збереження тенденції до зменшення кількості кримінальних правопорушень цієї категорії, Львівська область з року в рік посідає перше місце в країні по смертності (у 2018 року у ДТП загинуло 292 особи (2017 рік – 319 осіб). Водночас, 50 кримінальних правопорушень вказаної категорії вчинено в стані алкогольного сп'яніння», – розповів також Юрій Квятківський.

«Загалом, у області вчинено на 17% менше незаконних заволодінь транспортними засобами (з 330 до 274). Водночас, найбільше їх зафіксовано у Львові (124), Червонограді (14) та Пустомитівському районі (17)», –повідомив також прокурор Львівської області.

«За словами Юрія Квятківського у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів виявлено на 4,2% менше злочинів. Питома вага злочинів вказаної категорії становить 2,7%(аналогічно, як і у 2017 році)», – поінформували також у прокуратурі.

«Обласний прокурор зазначив, що у 2018 році на Львівщині вчинено 2 224 злочини проти життя та здоров’я особи, що на 2,2% більше, ніж торік. Крім цього, вчинено 75 умисних тяжких тілесних ушкоджень, що на 2,6% менше. З них 26 – умисні тяжкі тілесні ушкодження, що призвели до смерті потерпілого (що на 85,7% більше ніж у 2017 році)», – розповіли також у прокуратурі.

«Попри це, у 2018 році на території області вчинено 41 вбивство. Незначний ріст цих злочинів відбувся у Дрогобицькому, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Радехівському, Жидачівському, Сколівському, Турківському районах, містах Червоноград і Трускавець, а також у Франківському та Сихівському районах Львова», – розповіли також у прокуратурі.

dailylviv.com

До теми

18:04 20 жовтня 2020 р.

У власників стрипклубу забрали відкриту терасу Львівського палацу мистецтв

Львівська обласна прокуратура скасувала у суді незаконне передання в оренду артмайданчика у історичному центрі Львова. Йдеться про відкриту терасу Палацу мистецтв.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу