На Львівщині відтепер на один гральний заклад менше

14:44 13 січня 2014 р.

  • 0
  • 2913


Фото: newsradio.com.ua

Міліція припинила його діяльність у Сокалі.

Відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС повідомляє сьогодні, 13 січня, що цей підпільний гральний заклад був розташований у комерційному приміщенні міста Сокаль. А відтак – надавав послуги з організації азартних ігор у порушення вимог закону «Про заборону грального бізнесу в Україні».

Причому його діяльність ретельно конспірувалася – приміщення було обладнане системою відео спостереження, а клієнти допускались всередину лише за попередньою домовленістю із персоналом закладу. Але під час проведених санкціонованих обшуків працівники управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю ГУ МВС України у Львівській області вилучили там більше десяти гральних апаратів, за допомогою яких надавались послуги у сфері грального бізнесу, й грошові кошти, отримані від цієї незаконної діяльності. За цим фактом уже відкрито кримінальне провадження – за ознаками злочину, передбаченого статтею 203 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом).

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:00 18 жовтня 2019 р.

На Львівщині припинили діяльність підпільних гральних закладів

Слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів (підрозділу детективів) слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області викрили незаконну діяльність закладів, у яких, всупереч вимогам Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», клієнти отримували доступ до гри в онлайн-казино.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 387