На Львівщині відмовилися вирушати у визначені їм військові частини восьмеро контрактників

13:00 7 липня 2016 р.


Фото: stanislavske.tv

Представниками військової прокуратури були складені та направлені на розгляд до Яворівського районного суду адміністративні протоколи.

У львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного повідомили сьогодні, 7 липня, прес-реліз  «Стосовно оприлюднення виданням «Факти та коментарі» 5 липня 2016 року матеріалу щодо конфлікту в 184-му Навчальному центрі, де військовослужбовці за контрактом після проведення навчальних зборів висловили незгоду із рішенням командування про направлення їх до подальшого проходження військової служби в одну із визначених військових частин, мотивуючи це тим, що вони підписували контракт на проходження служби з іншими військовими частинами та бажають проходити службу лише у тих військових частинах», у якому повідомили:

«Дійсно, восьмеро військовослужбовців військової служби за контрактом після проведення навчальних зборів виявили небажання убути у визначену військову частину, пояснюючи свої дії тим, що бажають проходити службу лише у тих військових частинах, з якими уклали контракти. З даними військовослужбовцями, офіцерами Навчального центру, Яворівського відділення Військової служби правопорядку, військової прокуратури Львівського гарнізону була проведена роз’яснювальна робота, в ході якої до них була доведена дисциплінарна, адміністративна та кримінальна відповідальність за відмову виконувати законні вимоги старших начальників.

Військовослужбовцям було роз’яснено, що в умовах особливого періоду, в яких на даний час функціонують Збройні Сили України та ведення реальних бойових дій на сході держави комплектування військових частин здійснюється за принципом пріоритетності та службової необхідності, і наявність контракту з військовою частиною не є обов’язковою умовою направлення військовослужбовця для подальшого проходження військової служби саме в цю військову частину. Незважаючи на проведену роботу, військовослужбовці не змінили свого погляду та продовжують ігнорувати виконання наказу вищого командування. У зв’язку з тим, що в діях цих військовослужбовців містяться ознаки адміністративного правопорушення, представниками Військової прокуратури Львівського гарнізону на них були складені адміністративні протоколи по статтею 172-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення та направлені на розгляд до Яворівського районного суду».

Про це повідомили сьогодні, 7 липня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

23:11 3 березня 2021 р.

У Данії накрили потужну підпільну тютюнову фабрику, затримали українців і поляків

У Данії пройшла масштабна спецоперація, в ході якої правоохоронці накрили підпільну тютюнову фабрику. Під час операції поліція затримала 13 іноземців, серед яких громадяни України та Польщі.

Рубрика: Закон

18:31 2 березня 2021 р.

Телефонних терористів позбавлять волі на 8 років

Сьогодні, 2 березня, Верховна Рада України ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу