На Львівщині відмовилися вирушати у визначені їм військові частини восьмеро контрактників

13:00 7 липня 2016 р.

  • 0


Фото: stanislavske.tv

Представниками військової прокуратури були складені та направлені на розгляд до Яворівського районного суду адміністративні протоколи.

У львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного повідомили сьогодні, 7 липня, прес-реліз  «Стосовно оприлюднення виданням «Факти та коментарі» 5 липня 2016 року матеріалу щодо конфлікту в 184-му Навчальному центрі, де військовослужбовці за контрактом після проведення навчальних зборів висловили незгоду із рішенням командування про направлення їх до подальшого проходження військової служби в одну із визначених військових частин, мотивуючи це тим, що вони підписували контракт на проходження служби з іншими військовими частинами та бажають проходити службу лише у тих військових частинах», у якому повідомили:

«Дійсно, восьмеро військовослужбовців військової служби за контрактом після проведення навчальних зборів виявили небажання убути у визначену військову частину, пояснюючи свої дії тим, що бажають проходити службу лише у тих військових частинах, з якими уклали контракти. З даними військовослужбовцями, офіцерами Навчального центру, Яворівського відділення Військової служби правопорядку, військової прокуратури Львівського гарнізону була проведена роз’яснювальна робота, в ході якої до них була доведена дисциплінарна, адміністративна та кримінальна відповідальність за відмову виконувати законні вимоги старших начальників.

Військовослужбовцям було роз’яснено, що в умовах особливого періоду, в яких на даний час функціонують Збройні Сили України та ведення реальних бойових дій на сході держави комплектування військових частин здійснюється за принципом пріоритетності та службової необхідності, і наявність контракту з військовою частиною не є обов’язковою умовою направлення військовослужбовця для подальшого проходження військової служби саме в цю військову частину. Незважаючи на проведену роботу, військовослужбовці не змінили свого погляду та продовжують ігнорувати виконання наказу вищого командування. У зв’язку з тим, що в діях цих військовослужбовців містяться ознаки адміністративного правопорушення, представниками Військової прокуратури Львівського гарнізону на них були складені адміністративні протоколи по статтею 172-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення та направлені на розгляд до Яворівського районного суду».

Про це повідомили сьогодні, 7 липня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу