На Львівщині ухвалили цього року 2240 вироків

17:00 10 жовтня 2016 р.

В обласній прокуратурі вже звітують про результати цьогорічної роботи.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 10 жовтня, що впродовж 2016 року співробітниками цієї установи підтримано державне обвинувачення з ухваленням вироків більш ніж у 2240 кримінальних справах та провадженнях. А загалом за участі прокурорів судами області розглянуто у 2016 році майже 4980 кримінальних проваджень та справ у першій та апеляційній інстанціях, з питань застосування примусових заходів медичного і виховного характеру, звільнення від кримінальної відповідальності, а також пов’язаних з виконанням судових рішень.

В обласній прокуратурі також стверджують, що внаслідок своєчасного та обґрунтованого реагування державних обвинувачів на порушення, які допускаються суддями під час постановлення рішень даної категорії, скасовано незаконні виправдувальні вироки та ухвали про закриття кримінальних проваджень з реабілітуючих підстав стосовно 21 особи з подальшим призначенням у них нового судового розгляду.

До прикладу, 6 жовтня поточного року апеляційним судом Львівської області задоволено апеляційну скаргу прокурора на вирок Сихівського районного суду Львова, яким виправдано особу, обвинувачену в умисному вбивстві з корисливих мотивів та розбійному нападі. Завдяки втручанню прокуратури вказаний незаконний вирок скасовано, а провадження скеровано на новий розгляд.

Загалом у 2016 році прокурорами подано 267апеляційних скарг та 43 касаційні скарги на рішення судів області у зв’язку з істотним порушенням вимог кримінального процесуального закону та неправильним застосуванням закону України про кримінальну відповідальність. Як результат, саме за ініціативи державних обвинувачів в апеляційному та касаційному порядку скасовано і змінено незаконні рішення судів першої та апеляційної інстанцій щодо 225 осіб.

dailylviv.com

До теми

13:33 3 грудня 2020 р.

Перший ресторан у Львові виграв суд і не платитиме штраф за карантин вихідного дня

Галицький районний суд Львова відмовився штрафувати Celentano Ristorante у центрі Львова, який приймав відвідувачів під час карантину вихідного дня. Відповідне рішення суд прийняв 30 листопада.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу