На Львівщині судитимуть за шахрайство посадовця водоканалу

15:24 13 липня 2015 р.


Фото: 17tv.com.ua

Досудовим розслідуванням з’ясовано, що службовець «Бориславводоканалу» внесла завідомо неправдиві відомості в розрахунок фактичної собівартості послуг.

Органами прокуратури Львівської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення шахрайства з фінансовими ресурсами посадовою особою комунального підприємства «Бориславводоканал». Як з’ясовано досудовим розслідуванням, службовець внесла завідомо неправдиві відомості в офіційний документ, а саме розрахунок фактичної собівартості послуг з водопостачання та водовідведення, що надавались населенню КП «Бориславводоканал», з врахуванням наднормових витрат за 2012 та 2013 роки, котрий у подальшому було скеровано в територіальну комісію з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу області для узгодження.

Зокрема, останньою вказано зайво нараховану суму заборгованості з різниці у тарифах на більш ніж 800 тисяч грн. У ході розслідування службовими особами КП «Бориславводоканал» усунуто  зайво нараховану суму боргу та подано новий розрахунок в органи влади.

Про це повідомили сьогодні, 13 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу