На Львівщині судитимуть сімейного лікаря

17:00 9 серпня 2018 р.

  • 0
  • 1113

Дрогобицький міськрайонний суд
Фото: wikipedia.org

Сімейний лікар поліклінічного відділення на Дрогобиччині внесла завідомо неправдиві відомості до листка непрацездатності.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили в четвер, 9 серпня: «Правоохоронці завершили досудове стосовно 67-річної дрогобичанки, яка підозрювалась у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 5 статті 27 частиною 1 статті 190 (пособництво до шахрайства, а саме заволодіння чужим майном шляхом обману) та частиною 1 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Минулоріч у червні сімейний лікар поліклінічного відділення однієї із районних лікарень на Львівщині, внесла завідомо неправдиві відомості до листка непрацездатності про перебування на лікуванні мешканки села Михайлевичі – викладача місцевої школи. Таким чином, остання отримала допомогу по тимчасовій втраті працездатності і заподіяла шкоду державі на понад дві тисячі гривень».

«Обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до Дрогобицького міськрайонного суду для розгляду по суті. Санкції вказаних статей передбачають покарання у иді обмеження волі на строк до трьох років», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми