На Львівщині судитимуть медиків за смерть шестирічного пацієнта | Новини Львова

На Львівщині судитимуть медиків за смерть шестирічного пацієнта

11:15 7 грудня 2018 р.

  • 0
Будівля суду й прокуратури в Стрию

Будівля суду й прокуратури в Стрию
Фото: wikimapia.org

Працівникам Стрийської лікарні загрожує до трьох років ув’язнення,

За процесуального керівництва Стрийської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування стосовно двох лікарів Стрийської міської дитячої лікарні, які підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 140 Кримінального кодексу України (неналежне виконання медичними працівниками своїх професійних обов'язків внаслідок недбалого і несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому (смерть).

У грудні 2016 року, близько четвертої години ранку, у приймальне відділення Стрийської міської дитячої лікарні доставили шестирічного хлопчика. Черговий лікар-педіатр оглянув пацієнта та діагностував «ГРЗ, стенозуючий ларинготрахеїт. Стеноз 2-3 ступенів».

Стан дитини при госпіталізації було розцінено як «наближений до важкого», однак, дитину не перевели до реанімації. Таким чином, не було проведено усіх необхідних медичних заходів, регламентованих клінічними протоколами.

Вранці того ж дня маленького пацієнта оглянув вже інший лікар – з керівного складу Стрийської міської дитячої лікарні. Проте, незважаючи на важкий стан і прогресуючу дихальну недостатність хворого, лікарі не прийняли рішення про невідкладне його переведення у відділення інтенсивної терапії.

Відтак, внаслідок неналежного виконання медичними працівниками своїх професійних обов'язків, хлопчик помер. У разі доведення вини обвинуваченим загрожує до трьох років ув’язнення, з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Про це повідомили в п’ятницю, 7 грудня, в прес-службі прокуратури Львівської області

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу