На Львівщині судитимуть екс-керівника райвідділу земресурсів

13:05 29 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: ar.volyn.ua

Правоохоронці викрили схеми незаконного заволодіння угіддями.

«До суду скеровано матеріали щодо неправомірних дій колишнього керівника одного із районних відділів земельних ресурсів», – повідомили сьогодні, 29 березня, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«Слідчим відділом Яворівського відділу поліції 25 березня повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість), колишньому начальнику районного відділу земельних ресурсів. Він здійснив відвід у власність семи земельних ділянок загальною площею більше 1,6 гектарів для будівництва житлових будинків та господарських будівель, використавши недостовірні дані щодо розташування цих ділянок в межах населеного пункту. Як з’ясували правоохоронці, у 2007 році посадовець, не встановивши фактичного місця розташування ділянок і їх цільового призначення, не переконавшись у тому, що вони знаходяться у межах одного із населених пунктів Яворівського району, виготовив технічну документацію на сім земельних ділянок, що відводились у власність громадянам.

Водночас, встановлено, що зазначені земельні ділянки знаходяться за межами населеного пункту та належать до сільськогосподарських земель запасу і, згідно статті 38 Земельного кодексу України, не відносяться до земель житлової та громадської забудови. Виходячи з цього, вони не могли відводитись для здійснення будівництва і обслуговування житлових будинків та господарських споруд.

Внаслідок протиправних дій посадовця із земель державної власності було неправомірно вилучено сім земельних ділянок загальною площею більше 1,6 гектара вартістю 813 тисяч гривень. 28 березня, обвинувальний акт скеровано на розгляд у суд».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів