На Львівщині судили грабіжників за відібраний велосипед

14:45 1 липня 2016 р.

  • 0


Фото: khmelnytsky.com.ua

Суд визнав підсудних винними та, обираючи покарання підсудним суд врахував ступінь тяжкості злочину і призначив покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі із застосуванням випробувального терміну на один рік і шість місяців.

«На Львівщині судили двох грабіжників. Суд виніс вирок – чотири роки позбавлення волі з застосуванням випробувального терміну на півтора роки двом чоловікам, котрі пограбували мешканця Городоцького району – повідомили сьогодні, 1 липня, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за фактом пограбування мешканця Городоцького району, працівники Дрогобицького відділу поліції встановили, що у грудні двоє мешканців одного з сіл Дрогобицького району віком 21 та 18 років напали на велосипедиста та, погрожуючи йому фізичною розправою, заволоділи його велосипедом вартістю дев’ятсот гривень. За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 (грабіж) Кримінального кодексу України.

По завершенні досудового розслідування обвинувальний акт щодо двох підозрюваних у вчиненні злочину був скерований на розгляд суду. Під час судового засідання зловмисники свою вину визнали повністю, розкаялись та просили суд суворо їх не карати.

Суд визнав підсудних винними та, обираючи покарання підсудним суд врахував ступінь тяжкості злочину і призначив покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі із застосуванням випробувального терміну на один рік і шість місяців. Велосипед правоохоронці повернули власнику».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:49 5 червня 2020 р.

"Муніципальна варта" Львова в робочий час за готівку охороняла приватні об'єкти

Комунальне підприємство міськради "Муніципальна варта" за бюджетний кошт повинно було забезпечувати охорону важливих та інфраструктурних об'єктів міста. Однак, насправді, часто за готівку, охороняли об'єкти на приватне замовлення.

Рубрика: Закон