На Львівщині суд зобов’язав нарахувати й виплатити дитині грошову допомогу

09:22 9 вересня 2015 р.


Фото: volynnews.com

Загалом у поточному році органами прокуратури області пред’явлено до суду 11 позовів про нарахування та виплату дітям пільгової категорії одноразової грошової допомоги.

Прокурором Червонограда встановлено, що одному із випускників Червоноградської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів – дитині, позбавленій батьківського піклування, після закінчення навчального закладу виплачено одноразову грошову допомогу у розмірі 650 гривень. Тим часом, відповідно до вимог частини 7 статті 8 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» указаний неповнолітній має право на отримання одноразової допомоги у розмірі, що становить не менше шести прожиткових мінімумів для осіб відповідного віку, тобто 7 тисяч гривень.

Враховуючи, що указана норма Закону не дотримана, прокурором Червонограда 31 серпня подано до суду позов про визнання бездіяльності школи-інтернату неправомірною та зобов’язання нарахувати і виплатити дитині відповідну одноразову грошову допомогу. Загалом, у поточному році органами прокуратури Львівської області пред’явлено до суду  11 позовів про нарахування та виплату дітям пільгової категорії одноразової грошової допомоги на загальну суму понад 70 тисяч гривень, з яких уже задоволено дев’ять позовів на суму 65 тисяч гривень.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу