На Львівщині скасовано сім незаконних виправдувальних вироків суду

16:48 22 червня 2015 р.

  • 0


Фото: 17tv.com.ua

У прес-службі обласної прокуратури запевнили, що конституційні права потерпілих від злочинних діянь відновлено.

Прокуратура Львівщини наполягла на скасуванні семи незаконних виправдувальних вироків суду. Зокрема, 9 червня 2015 року за апеляційною скаргою прокурора скасовано вирок Личаківського районного суду Львова , яким безпідставно виправдано працівницю одного із відділень Львівського обласного діагностичного центру, котра обвинувачувалася в службовому підробленні офіційних документів (частина 4 статті 358 та частина 1 статті 366 Кримінального кодексу України).

Йдеться про підроблення диплому про освіту, одержану за межами України, та витягу з трудової книжки, які в подальшому використала для вступу до одного з вищих навчальних закладів мЛьвова. Незважаючи на зібрані докази, що доводять вину останньої у вчиненні кримінального правопорушення, покази свідків та надані суду докази, районним судом останню безпідставно визнано невинуватою та виправдано у зв’язку з начебто відсутністю в її діях складу кримінальних правопорушень.

Апеляційний суд Львівської області погодився з позицією прокурора щодо невідповідності такого судового рішення фактичним обставинам справи, допущення істотних порушень вимог кримінального процесуального закону та скерував кримінальне провадження на новий розгляд у суд першої інстанції.

Про це повідомили сьогодні, 22 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також запевнили, що конституційні права потерпілих від злочинних діянь відновлено.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:49 5 червня 2020 р.

"Муніципальна варта" Львова в робочий час за готівку охороняла приватні об'єкти

Комунальне підприємство міськради "Муніципальна варта" за бюджетний кошт повинно було забезпечувати охорону важливих та інфраструктурних об'єктів міста. Однак, насправді, часто за готівку, охороняли об'єкти на приватне замовлення.

Рубрика: Закон