На Львівщині сфальсифікували рішення про надання ділянок родинам учасників АТО, – депутат

15:00 1 липня 2016 р.

  • 0


Фото: ar.volyn.ua

Депутат облради Ольга Шайдулліна скерувала заяву прокурору області Юрію Квятківському, в якій просить взяти під особистий контроль справу про злочинні дії посадовців та зневажання прав родин захисників держави.

«Посадовці Бродівської міської ради сфальсифікували рішення сесії про надання земельних ділянок родинам учасників війни на сході – повідомили сьогодні, 1 липня, «Щоденному Львову», – повідомили сьогодні, 1 липня, в прес-службі обласної організації ВО «Свобода» , де також розповіли подробиці:

«Депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Ольга Шайдулліна, до якої звернулися вдови учасників війни, скерувала заяву про злочин до Прокуратури Львівської області. За словами депутата, 31 травня 2016 року на сесії Бродівської міської ради розглянуто проект рішення «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки для будівництва групи житлових будинків на вулиці Заставки». Ольга Шайдулліна зазначила:

«Проект передбачав надання землі під житлову забудову чотирьом учасникам війни. За пропозицією депутатів-свободівців рада проголосувала про надання ділянок ще двом родинам героїв – вдові Альбіні Поцілуйко та матері Марії Крутяк. За пропозицією міського голови, до переліку внесли також вдову загиблого вертолітника Марію Гришину.

Після сесії на офіційному сайті міської ради з’явилася інформація про внадання землі, окрім чотирьох учасників війни, ще трьом родинам загиблих. Однак коли жінки звернулися до апарату міської ради, щоб отримати рішення сесії, їм сказали, що їхніх прізвищ там нема. Не надали їм також офіційної відмови на заяви».

Сфальсифіковане рішення сесії уже розміщене на сайті міської ради (№135 від 31 травня 2016 року) – там йдеться про виділяння ділянок лише чотирьом особам.   

Ольга Шайдулліна скерувала заяву прокурору Львівської області Юрію Квятківському, в якій просить взяти під особистий контроль справу про злочинні дії посадовців та зневажання прав родин захисників держави». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:03 30 травня 2020 р.

У Краківці та Шегинях затримали рекетирів, які вимагали данину з перевізників

У суботу, 30 травня, на Львівщині затримали групу рекетирів, які вимагали гроші у перевізників. Вони працювали біля пунктів пропуску на українсько-польському кордоні - Краківець і Медика.

Рубрика: Закон

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу