На Львівщині розслідують факти перешкоджання посадовцями селищних рад діяльності ЗСУ

12:34 17 червня 2015 р.

  • 0


Фото: ap-center.com

Прокуратурою Сколівського району Львівської області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом вчинення посадовими особами чотирьох селищних рад службового підроблення та перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України.

Встановлено, що посадовці під час оповіщення військовозобов’язаних у квітні 2015 року склали та видали завідомо неправдиві офіційні документи про те, що восьмеро призовників перебувають за межами України. Водночас, як з’ясовано перевіркою, державний кордон ці громадяни не перетинали.

Розслідування у цьому провадженні за статтями 114-1 (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України) та статтею 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України доручено органам внутрішніх справ. Наразі правоохоронцями розслідується 155 кримінальних проваджень за статтею 336 (ухилення від призову за мобілізацією) та статтею 114-1 Кримінального кодексу України.

Про це повідомили сьогодні, 17 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу