На Львівщині розслідують чотири факти фіктивного збільшення врожайності

17:04 12 листопада 2015 р.


Фото: vidomosti-ua.com

Махінатори ухилилися від сплати податків на суму 213 мільйонів гривень.

«Держава стимулює сільгоспвиробників шляхом спеціального режиму адміністрування ПДВ, при якому суми податку залишаються у розпорядженні сільгоспвиробника і не перераховуються до бюджету. Умовою перебування на спеціальному режимі оподаткування є реалізація не менше 75% сільгосппродукції власного виробництва», –повідомили сьогодні, 12 листопада, в обласному управлінні Державної фіскальної служба України, де також поінформували:

«Охочих до пільг чимало. Але деякі з них замість збільшення власного виробництва обрали легкий і злочинний шлях «приписок» і фіктивного збільшення урожайності.

Податкові міліціонери Львівщини з початку 2015року зареєстрували чотири  кримінальних провадження за такими фактами. У всіх випадках кількість реалізованої продукції власного виробництва у десятки разів перевищувала природну урожайність з одиниці площі (рілля) у нашій кліматичній зоні. В ряді випадків, землі взагалі не оброблялися.

Тепер махінаторам доведеться відповісти за Кримінальним кодексом України і до того ж, сплатити всі належні податки в бюджет. Загальна сума ухилення від сплати податків цими підприємствами становить 213 мільйонів гривень».

Про це повідомили сьогодні, 12 листопада, на сайті Львівського обласного управління Державної фіскальної служба України.

dailylviv.com

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу