На Львівщині прикрили гральний заклад у кінотеатрі

12:00 13 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління Національної поліції

В обласному управлінні Національної поліції повідомили в п’ятницю, що проводиться «комплекс оперативних заходів, спрямованих на припинення незаконної гральної діяльності».

«Оперативники управління захисту економіки (УЗЕ) Львівського обласного управління Національної поліції припинили в Стрию функціонування грального залу, який знаходився у місцевому кінотеатрі. Вилучено 22 гральні автомати та дві тисячі гривень», – повідомили сьогодні, 13 травня, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«Проведеними заходами працівники УЗЕ встановили, що на першому поверсі місцевого кінотеатру організовано діяльність грального закладу. Вхідні двері залу постійно були зачинені. Тільки своя людина мала змогу туди потрапити.

За результатами санкціонованого обшуку, співробітники УЗЕ та слідства вилучили 22 гральні апарати та дві тисячі гривень, отриманих від надання заборонених послуг. Також вилучено чорнові записи щодо діяльності закладу.

Слідчим управлінням ГУНП у Львівській області відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України, за якепередбачена відповідальність у вигляді штрафу від 170 тисяч до 680 тисяч гривень. Працівники Управління захисту економіки Нацполіції у Львівській області проводять комплекс оперативних заходів, спрямованих на припинення незаконної гральної діяльності».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини