На Львівщині прикордонники перешкодили вивезти трьох українок до Польщі

19:10 16 травня 2015 р.

  • 0


Фото: зі сторінки «Державна прикордонна служба України – Західний кордон» в інтернет-мережі «Facebook»

У прес-службі ДПСУ повідомили в суботу: «Громадянин Польщі намагався доправити через кордон трьох українок для сексуальної експлуатації».

Спробі незаконного переміщення осіб з метою їх подальшого використання у сфері сексуальних послуг запобігли учора правоохоронці на українсько-польському кордоні. Прикордонники Мостиського загону затримали порушників в ході реалізації інформації, що надійшла від співробітників Волинського обласного управління МВС.

Громадянина Польщі 1977 року народження, який супроводжував трьох громадянок  України 1985,  1995 та 1996 років народження, жительок  Волинської області, затримали у пункті пропуску «Шегені» під час перетину ними кордону. Для уточнення деталей даного правопорушення та встановлення обставин громадянина Польщі та громадянок України передали співробітникам міліції.

Про це повідомили сьогодні, 16 травня, в прес-службі ДПСУ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон