На Львівщині проведуть операцію «Безпека»

14:10 7 липня 2016 р.

  • 0


Фото: varta1.com

Державна прикордонна служба України у взаємодії з українськими правоохоронцями спланувала операцію «Безпека», метою якої є недопущення у тісній співпраці з польськими колегами будь-яких провокацій на українсько-польському кордоні під час проведення у Польщі важливих міжнародних заходів.

Про це повідомив у четвер під час брифінгу в агенції Укрінформ речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян, який запевнив:«Держприкордонслужба проводитиме спеціальні заходи з метою не допустити перетину кордону зловмисниками чи будь-яких провокацій на українсько-польському кордоні під час важливих міжнародних заходів у Польщі».

Речник ДСНС нагадав, що 4 липня польська сторона тимчасово призупинила малий прикордонний рух між Україною і Польщею. Такі обмеження діятимуть протягом місяця у зв'язку із посиленням заходів безпеки під час саміту НАТО в Варшаві, проведенням Всесвітнього Дня молоді у Кракові та приїзду до Польщі Понтифіка. Подібні заходи безпеки, за словами Слободяна, Польща вживає й на кордонах з іншими державами. 

Разом з цим, 4 липня мешканці прикордонних районів, які були незадоволені тимчасовими обмеженнями малого прикордонного руху, блокували траси поблизу пунктів пропуску «Краковець», «Рава-Руська», «Шегині» та «Грушів», що призвело до суттєвого скупчення автотранспорту по обидва боки кордону та навіть до конфліктних ситуацій. Олег Слободян зазначив: «За ініціативою Державної прикордонної служби було створено міжвідомчі штаби, до складу яких увійшли, окрім прикордонників, представники фіскальної служби, Національної поліції, СБУ та органів місцевого самоврядування. В ході кропіткої роз'яснювальної роботи правоохоронцям вдалося знайти порозуміння із мітингувальниками та розблокувати пункти пропуску».

Речник ДСНС також запевнив: «Зараз усі пункти пропуску на українсько-польському кордоні працюють в штатному режимі. Суттєвого скупчення автотранспорту у пунктах пропуску немає, за виключенням пунктів пропуску «Ягодин» та «Краковець». На інших напрямках туристи, які слідують за кордон, можуть перетнути державний кордон без зайвих очікувань».

Про це повідомили сьогодні, 7 липня, в агенції Укрінформ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу