На Львівщині прокуратура скерувала до суду 25 позовів щодо самовільних порубок

17:48 3 серпня 2016 р.


Фото: pravda.lutsk.ua

Вирішується питання щодо визнання вилученої лісопродукції безхазяйною та повернення її в дохід держави.

«Самбірською місцевою прокуратурою вжито заходів реагування щодо винищувачів лісу», – повідомили сьогодні, 3 серпня, в прес-службі прокуратури Львівської області , де також розповіли подробиці:

«Зокрема, Самбірською місцевою прокуратурою до суду цьогоріч подано 25 позовних заяв про стягнення із лісопорушників на користь держави 1,2 млн. гривень шкоди, завданої внаслідок самовільних порубок майже 300 кубів лісового масиву в межах Турківського та Старосамбірського районів. На цей час задоволено 15 таких позовів на 900 тисяч гривень.

Водночас, місцевою прокуратурою вживалися заходи й кримінально-правового характеру стосовно осіб, причетних до винищення лісу. Так, упродовж року прокурорами скеровано до судів вісім кримінальних проваджень за обвинуваченням посадових осіб лісогосподарських підприємств Турківського та Старосамбірського районів у привласненні лісопродукції, зловживанні службовим становищем, службовій недбалості, внаслідок якої допущено незаконну рубку дерев. Такими протиправними діями посадовців державі спричинено збитків на загальну суму понад 150 тисяч гривень.

Ще 10 кримінальних проваджень Самбірською місцевою прокуратурою скеровано до районних судів стосовно зловмисників, обвинувачених за статтею 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу), в яких встановлено 130 тисяч гривень збитків. Наразі судом постановлено вісім обвинувальних вироків.

Також у червні-липні цього року за процесуального керівництва Самбірської місцевої прокуратури працівниками органів Львівського обласного управління Національної поліції, в рамках кримінальних проваджень за статтею 246 Кримінального кодексу України, при проведених оглядах приватних лісопильних об’єктів у селах Головецько, Тур’є, Великосілля Старосамбірського району вилучено понад 160 кубометрів деревини без відповідного маркування та документації щодо законності її походження. Вирішується питання щодо визнання вилученої лісопродукції безхазяйною та повернення її в дохід держави». 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу