На Львівщині повернули в державну й комунальну власність 1,9 тисячі гектарів

13:48 22 жовтня 2018 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

В обласній прокуратурі запевнили: «2018 року за позовами органів прокуратури забезпечено реальне виконання судових рішень на 457,7 млн. гривень (п’яте місце в державі).

Про це повідомили в понеділок, 22 жовтня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Стягнута сума є у 3,6 разів більшою, аніж за дев'ять місяців 2017 року. Активізації роботи на цьому напрямі сприяло також те, що прокурорами на протиправні рішення, дії та бездіяльність органів державної виконавчої служби в порядку відомчого контролю внесено 88 скарг, які задоволено (сьоме місце в Україні), що у 3,4 рази більше, аніж минулоріч), а до суду – три скарги, які задоволено (четверте місце)».

«Крім того, зусилля органів прокуратури були зосереджені на поверненні земельних ділянок, що протиправно надані у користування (оренду) або ж всупереч встановленому законом порядку перейшли у приватну власність фізичних та юридичних осіб. Цьогоріч вдалося повернути у державну і комунальну власність та попередити протиправне вибуття земель площею одна тисяча 973 га (сьоме місце)», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

19:24 18 червня 2021 р.

Податківець у Львові незаконно збагачувався на алкоголі і тютюні

Начальник одного із відділів головного управління Державної податкової служби у Львівській області систематично вимагав і отримував від 500 до 1000 грн щомісячно від кожного з понад 50 суб’єктів господарської діяльності.

Рубрика: Закон

13:18 15 червня 2021 р.

У Львові СБУ затримала керівників стратегічного підприємства Міноборони (відео)

У Львові Служба безпеки України викрила корупційний механізм, організований посадовцями державного підприємства Міністерства оборони України. За попередніми підрахунками, зловмисники завдавали державі збитки на пів мільйона гривень щомісяця.

Рубрика: Закон

13:37 14 червня 2021 р.

На Прикарпатті кримавторитета посадили в ізолятор, а потім перевезуть в іншу колонію

Повідомили про підозру кримінальному «авторитету» за те, що підбурював засуджених масово порушувати правила поведінки та поширював свій злочинний вплив.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу