На Львівщині оштрафували за ухилення від навчальних зборів двох чоловіків

11:10 23 липня 2018 р.

Бродівський районний суд

Бродівський районний суд
Фото: google.com.ua

Суди на Львівщині розглянули цього року чотири кримінальні провадження за ухилення осіб від призову.

Про це повідомили в понеділок, 23 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Упродовж першого півріччя 2018 року, за процесуального керівництва Радехівської місцевої прокуратури, судами Львівської області розглянуто чотири кримінальні провадження стосовно осіб, які ухилялися від призову на військову службу, навчальних або спеціальних військових зборів. Зокрема, Бродівським районним судом постановлено два обвинувальні вироки за частиною 2 статті 337 Кримінального кодексу України (ухилення військовозобов’язаного від навчальних (чи перевірних) або спеціальних зборів) стосовно місцевих мешканців, які були військовозобов’язаними та перебували в оперативному резерві, проте ухилилися від проходження навчальних зборів. Зважаючи на те, що порушники усвідомили протиправність своїх дій, а також щиро розкаялись, районний суд призначив їм покарання у вигляді штрафу».

«Крім цього, двох жителів Буського та Радехівського районів притягнуто до кримінальної відповідальності за статтею 335 Кримінального кодексу України (ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу). Усі судові рішення набрали законної сили. Провадження розпочинались органом досудового розслідування за зверненням районних військових комісаріатів», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:37 14 червня 2021 р.

На Прикарпатті кримавторитета посадили в ізолятор, а потім перевезуть в іншу колонію

Повідомили про підозру кримінальному «авторитету» за те, що підбурював засуджених масово порушувати правила поведінки та поширював свій злочинний вплив.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу