На Львівщині оштрафували п’ятьох працівників управління водного господарства

12:48 21 лютого 2019 р.

Жовківський районний суд

Жовківський районний суд
Фото: gv.lv.court.gov.ua

Суд визнав п’ятьох працівників Дублянського управління водного господарства визнано винним за порушення вимог антикорупційного законодавства.

Про це повідомили в четвер, 21 лютого, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Органами прокуратури Львівської області забезпечена участь прокурора у розгляді адміністративних протоколів стосовно посадових осіб Дублянського управління водного господарства. Порушуючи вимоги закону України «Про запобігання корупції», посадовці без поважних причиннесвоєчасно подали щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік».

«Відтак, за результатами судового розгляду, Жовківським районним судом Львівської області вказаних осіб визнано винними у вчиненні адмінправопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених статтею 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та застосовано стягнення у виді штрафу на загальну суму понад чотири тисячі гривень», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу