На Львівщині не виконали 21 рішення про примусове повернення іноземців з України

15:32 14 грудня 2015 р.


Фото: unian.ua

Рішення про примусове видворення прийнято лише стосовно однієї особи.

«Прокуратурою виявлено порушення в діяльності Державної міграційної служби України у Львівській області», – повідомили сьогодні, 14 грудня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Йдеться про дотримання службовими особами органів Державної міграційної служби України у Львівській області законодавства з питань застосування адміністративно-правових заходів, спрямованих на примушування іноземців та осіб без громадянства покинути територію України всупереч їх волі і бажанню. З’ясовано, що за 11 місяців 2015 року територіальними підрозділами ГУ ДМС України у Львівській області виявлено 108 нелегальних мігрантів, стосовно 107 з яких прийнято рішення про їх примусове повернення з України та стосовно однієї особи прийнято рішення про її примусове видворення.

При цьому, під час перевірки виявлено, що 21 рішення про примусове повернення іноземцями не виконане. Водночас, посадовими особами органів ДМС України у Львівській області рішення про примусове видворення таких осіб та поміщення їх у пункти тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства не приймаються, в тому числі, не подаються позовні заяви до суду.

За результатами проведеної перевірки прокуратурою Львівської області внесено вказівку з вимогою усунути виявлені порушення норм Закону. Крім того, за процесуального керівництва прокуратури області розслідується кримінальне провадження за фактом одержання неправомірної вигоди в сумі 800 доларів головним спеціалістом Червоноградського міського сектору ГУ ДМС України у Львівській області за сприяння в оформленні документів щодо набуття статусу громадянина України».

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу