На Львівщині не пропустили до Польщі турка

12:10 14 липня 2016 р.

  • 0


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Затриманий зізнався, що планував потрапити в сусідню країну.

«На Львівщині затримали турка, який замість відвідування знайомої незаконно пробирався в Польщу – повідомили сьогодні, 14 липня, в Західному регіональному управлінні регіонального управління Державної прикордонної служби України, де також опублікували фото затриманого й розповіли подробиці:

«Завдяки своєчасному обміну інформацією між прикордонними підрозділами на Львівщині був затриманий громадянин Туреччини. Чоловік намагався незаконно потрапити в Польщу, при цьому вигадуючи різні причини свого перебування в прикордонні.

Здійснюючи системні заходи направлені на протидію нелегальній міграції на державному кордоні прикордонники одного з підрозділів Львівського загону виявили в прикордонні іноземця. Про його переміщення відразу було поінформовано сусідній підрозділ, прикордонники якого невдовзі зупинили чоловіка поблизу Грушева.

З’ясувалося, що він є громадянином Туреччини та прибув в Україну авіарейсом до аеропорту «Львів», при собі чоловік також мав квиток на зворотній рейс до Стамбулу. Під час опитування іноземець заявив, що прямує до своєї дівчини, яка проживає в одному з населених пунктів поряд.

Після перевірки громадянин продовжив свій рух, тільки вже під прихованим спостереженням прикордонників. Невдовзі чоловіка затримали на підступах до кордону з Польщею, до якого він не дістався кількасот метрів. Цього разу затриманий зізнався, що планував потрапити в сусідню країну.На громадянина складено адміністративні документи за спробу незаконного перетину державного кордону».

Про це повідомили сьогодні, 14 липня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу