На Львівщині митник вносив недостовірні відомості щодо фіктивного перетину авто | Новини Львова

На Львівщині митник вносив недостовірні відомості щодо фіктивного перетину авто

12:52 11 червня 2020 р.

  • 0

Інспектор Львівської митниці ДФС вніс недостовірну інформацію у систему "Інспектор-2006" щодо перетину кордону автомобілем марки "Volkswagen Golf", який насправді перебував на території України та використовувався без сплати митних платежів.

За версією слідства, інспектор Львівської митниці ДФС вніс недостовірну інформацію у  систему "Інспектор-2006" щодо перетину кордону автомобілем марки "Volkswagen Golf", який насправді перебував на території України та використовувався без сплати митних платежів.

Як наслідок, бюджет недоотримав понад 168 тис грн.

Наразі прокурори підписали та спільно зі слідчими Територіального управлінням ДБР, розташованого у м.Львові, повідомили службовцю про підозру за ч.1 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.1 ст.362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) КК України.

За такі дії фігуранту загрожує до 3 років ув'язнення, трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю, а також штраф.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Львівської області.

На вебпорталі Держмитслужби можна перевірити легальність кожної іномарки.

Коментарі(0)

До теми