На Львівщині контрабанда відірвалася від землі

21:24 18 вересня 2015 р.


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Порушники почали використовувати нові методи, в тому числі – задіюють малі літальні апарати.

«У зв’язку з посиленням роботи прикордонних підрозділів у боротьбі з контрабандною діяльністю, порушники почали використовувати нові методи, в тому числі – задіюють малі літальні апарати (МЛА). Останнім часом таких випадків стає все більше», – повідомили сьогодні, 18 вересня, в Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України, де також розповіли:

«Затримати літальні апарати не завжди вдається, адже приземляються вони за 40, а то й за 120 кілометрів від лінії державного кордону. Тому, з метою недопущення протиправної діяльності на західному кордоні, структурні підрозділи посилені мобільними групами.

Правоохоронцями здійснюється постійний обмін інформацією із взаємодіючими органами, що дозволяє оперативно реагувати на ситуацію. Крім того, українські прикордонники у тісній взаємодії із польськими, словацькими та угорськими колегами проводять масштабні заходи щодо пошуку осіб, які причетні до організації нових спроб незаконних польотів із використанням безпілотних та інших малих літальних апаратів з метою перевезення контрабанди.

На сьогодні вже є результати проведеної спільної роботи, лише на кордоні з Польщею прикордонники виявили та вилучили три малих літальних апарати та затримали шістьох громадян України, які використовували МЛА з метою протиправної діяльності.

Також налагоджена взаємодія з місцевим населенням, яке підтримує прикордонників надаючи інформацію про зловмисників, котрі намагаються незаконним шляхом переміщувати товари через державний кордон.

Нагадаємо, прикордонники Мостиського загону наприкінці березня цього року затримали «повітроплавців», які з використанням дельтаплану намагались незаконно доправити до сусідньої Польщі 8 тисяч пачок сигарет, завдяки випереджувальній інформації від мешканців прикордоння. Пілота літального апарату засуджено до покарання за статтею 334 Кримінального кодексу України «Порушення правил міжнародних польотів».

Державна прикордонна служба України звертається до жителів прикордонної зони не спокушатись легким заробітком, а сприяти прикордонникам у справі охорони державного кордону, захисту інтересів країни її національної безпеки. Адже порушниками можуть виявитися далеко не прості нелегальні мігранти чи контрабандисти, а й злочинні та терористичні елементи. Будь-яку інформацію щодо організації переправлення осіб через кордон, контрабанди тютюнових виробів, наявності та використання літальних апаратів у прикордонні повідомляйте на гарячу лінію служби «Довіра» за телефоном (044) 527-63-63».

Про це повідомили сьогодні, 18 вересня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

17:32 21 жовтня 2021 р.

Ювелірні вироби зі США пересилали як продукти харчування

У підрозділ митного оформлення «Львів-поштовий» на адресу приватної особи надійшла посилка зі США, в якій, згідно з декларацією, містились спортивний костюм та продукти харчування. Однак під час огляду поштового відправлення митники виявили ювелірні вироби: золоті сережки, підвіску та каблучку.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу