На Львівщині анульовано ще 27 ліцензій на торгівлю алкоголем і сигаретами

18:48 19 липня 2016 р.

  • 0


Фото: micto.cz

Працівниками обласного управління ДФС проведено цього року 143 перевірки закладів роздрібної торгівлі.

«Упродовж січня-червня на Львівщині анульовано 27 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/чи тютюновими виробами за реалізацію таких товарів неповнолітнім», – повідомили сьогодні, 19 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі Львівського обласного управління ДФС, де також розповіли подробиці:

«Як повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Львівського обласного управління ДФС станом на 1 липня 2016 року проведено 143 фактичні перевірки, за результатами яких донараховано фінансових (штрафних) санкцій 922,45 тисячі гривень і сплачено 476,8 тисячі гривень. На підставі матеріалів правоохоронних органів винесено 34 рішення про застосування фінансових санкцій за реалізацію алкогольних/слабоалкогольних напоїв та/чи тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, донараховано санкцій на загальну суму 380,8 тисячі гривень і сплачено 159,6 тисячі гривень, а також анульовано 27 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/чи тютюновими виробами».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:08 26 травня 2020 р.

Завтра у Львові судитимуть мікропідприємця за одиночний пікет

27 травня о 10.40 у Галицькому районному суді м.Львова відбудеться судове слухання у справі про адміністративне порушення за одиночний пікет підприємця Владислава Орлова 1 травня з вимогою відновлення конституційного права на працю.

Рубрика: Закон

18:06 25 травня 2020 р.

Суд у Львові оголосив вирок підпалювачу автомобіля журналістки Радіо Свобода

Галицький суд Львова 25 травня ухвалив рішення у справі підозрюваного в підпалі автомобіля журналістки Радіо Свобода Галини Терещук – 19-річного Якоба Сарахмана. Вирок суду – 5 років позбавлення волі з 3-річним іспитовим терміном.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу